Restaurace

Nedílnou součástí hotelu Julian je Restaurace Golden Times s historickou klenbou, která Vás vtáhne do časů staré Prahy a dýchne na Vás svou jedinečnou atmosférou. Pochutnat si můžete na tradiční české kuchyni. Naši kuchaři kladou důraz na používání čerstvých kvalitních surovin, aby se pro Vás každé jídlo stalo opravdovým zážitkem. Pochlubit se také můžeme prvním místem v soutěži Perla české kuchyně v kategorii “Český houskový knedlík“.

Restauraci doplňuje střešní terasa s neuvěřitelým výhledem na Pražský hrad a Kinského zahrady. Můžete si zde vychutnat bohatou snídani, odpolední sklenku dobrého vína i romantickou večeři pro dva. V letních měsících zde pořádáme hudební večery.

Od 5. ledna 2020 pak bude restaurace z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena.

Otevírací doba restaurace:

Úterý - Sobota: 18:30 - 23:30

Rezervace:

Rezervace na telefonním čísle +420 257 311 144 nebo na emailu info,julian,cz

Restaurace Golden Times

Ochutnejte náš vítězný “Český houskový knedlík“

Pochutnejte si na tradiční české kuchyni. Naši kuchaři kladou důraz na používání čerstvých kvalitních surovin, aby se pro Vás každé jídlo stalo opravdovým zážitkem. Pochlubit se také můžeme prvním místem v soutěži Perla české kuchyně v kategorii “Český houskový knedlík“.

Otevírací doba restaurace: 17:00-23:30

Střešní terasa

Užijte si  nezapomenutelný výhled na Pražský hrad

Naše střešní terasa Vám nabízí úžasný výhled na Pražský hrad a Kinského zahrady. Můžete si zde vychutnat bohatou snídani, odpolední sklenku dobrého vína i romantickou večeři pro dva. V letních měsících pořádáme hudební večery.

Anglická knihovna s krbem

Stylový odpočinek po náročném dni

Originální interiér anglické knihovny s krbem vybízí k posezení s přáteli i obchodními partnery. Věříme, že si zde rádi vychutnáte lahodnou kávu, kvalitní čaj, dobrou whisky nebo sklenku z kolekce českých vín.

Snídaně v hotelu Julián

Kvalitní snídaně je nejlepší start do nového dne

Bohatá snídaně formou bufetového stolu je vždy zahrnuta v ceně ubytování. Pokud k nám zavítáte pouze na snídani, cena je 280 Kč za osobu. Každé ráno pro Vás připravujeme výběr z teplých i studených pokrmů, čerstvého ovoce a zeleniny a domácího pečiva. Snídaně podáváme každé pondělí – pátek od 7:00 do 10:30, o víkendu od 7:30 do 11:00.

Czech accommodation service s. r. o. created by virtual-zoom®